FK Poříčí - FCMB/Tatran Hostinné  4:4 ( 2:0 )

branky: 2x Dvořák, 1x Jeřábek, Štrup

Sestava: Rodr - Šneberk, Jeřábek, Resl, Moravec - Solčáni - Štrup, Janas, Kosek - Vacek, Dvořák

Průběžně střídali: Vaško, Linhart, Kyncl, Wondráček

V posledním letošním utkání jsme se střetli s účastníkem okresního přeboru, který stejně jako my bude od nové sezóny působit v kategorii U17, a tudíž si chtěl vyzkoušet zápas na velké hřiště, na kterém odehrál zatím jen jediné utkání. Od začátku utkání jsme měli územní převahu a soupeře pouštěli na svoji polovinu jen sporadicky. Ovšem šance které jsme si vypracovali nedokázali proměnit, a naopak soupeř své dva brejky proměnit dokázal, a vypracoval si dvoubrankový náskok. Do druhého poločasu jsme vstoupili opět aktivně a během 13ti minut dokázali po pěkných kombinačních akcích čtyřmi góly stav utkání otočit. Na konci utkání jsme ovšem ubrali od své aktivity, čehož dokázal soupeř využít a dvěma góly zaslouženě vyrovnal.

19. 2. 2023 - Nová Paka

Nová Paka/Stará Paka - FCMB/Tatran Hostinné  2:4 ( 2:0 )

branky: 2x Dvořák, 1x Rodr, Janas

Sestava: Šlehover ( 51. Fátor ) - Wondráček ( 28. Šneberk ), Resl, Rodr, Moravec - Solčáni - Vaško ( 51. Wondráček ), Janas ( 74. Kyncl ), Kosek ( 16. Linhart, 68. Vaško ) - Vacek ( 28. Dvořák, 59. Štiller ), Štiller ( 28. Kyncl, 60. Vacek )

V druhém utkání zimního poháru jsme odehráli zápas dvou rozdílných poločasů. V tom prvním jsme byli příliš pasivní, byli málo na míči, a protože někteří pojali prvních 40. minut jako procházku tak se po většinu času bránili. Soupeř se dostal do vedení už po 40. vteřinách, kdy dlouhý nákop do vápna z poloviny hřiště propadl Jirkovi mezi rukama 1:0. Do slibných příležitostí jsme se dostali až v polovině poločasu, ale dva nadějné brejky dokázal soupeř vždy odvrátit. A tak díky naší pasivitě a malému pohybu se soupeř prosadil ve 39. minutě znovu, a to z penalty po faulu Mikiho 2:0.

Po důrazné přestávkové promluvě jsme do druhého poločasu nastoupili jako vyměnění, a od úvodních minut převzali iniciativu na svoje kopačky a zatlačili soupeře před pokutové území. V této pasáži hry jsme daleko více kombinovali, byli v neustálém pohybu a hlavně jsme si po velmi dlouhé době dokázali pomoci standartními situacemi ze kterých vstřelili dvě branky, a v dalších dvou chyběl vždy kousíček od skórování. Tu první jsme dokázali zúročit ve 45. minutě, kdy zahrával rohový kop Míra, nadvakrát dostal míč do vápna kde si ho našel Míša a propálil vše co mu stálo v cestě 2:1. Za další tři minuty zahrával další roh Míša a jeho centr si našel na malém vápně Miki, který pohotově srovnal 2:2. A když opět za tři minuty prostrčil Míra míč do vápna na rozběhnutého Míšu, který po kličce brankáři zakončil, dokonali jsme neuvěřitelný obrat 2:3. Po této brance se soupeř sesypal a my ho dokázali dorazit ještě jednou brankou a to v 56. minutě, kdy si po Danově střele našel odražený míč Míra a podél brankáře skóroval 2:4. Do konce utkání se bohužel skóre nezměnilo i přesto, že jsme k tomu měli dost příležitostí. Nejprve po rohovém kopu chyběli ke skórování centimetry Mikimu a po přímém kopu Filipa se dokázal prosadit hlavou Mára, který o kousíček minul branku. Další naše šance urputně bránící soupeř dokázal odvrátit nebo pochytal brankář. A tak jsme poprvé v novém roce dokázali uspět i výsledkově hlavně zásluhou druhého poločasu, který měl parametry fotbalu, kterým bychom se chtěli prezentovat.

11. 2. 2023 - Vrchlabí

FC Vrchlabí - FCMB/Tatran Hostinné  3:0 ( 2:0 )

Sestava: Rodr - Šneberk ( 41. Wondráček ), Resl, Jeřábek, Moravec - Solčáni - Linhart ( 18. Vaško, 66. Kosek ), Janas, Kosek ( 41. Linhart ) - Vacek ( 60. Šneberk ), Čepelka

Kyncl - zranění během rozcvičení

Dnešní utkání v rámci zimního poháru jsme odehráli s lídrem naší skupiny v soutěži KP, a i když jsme nebyli kompletní tak všichni hráči zaslouží pochvalu za předvedenou hru a přístup. Do utkání jsme vstoupili nebojácně a byli soupeři rovnocenným partnerem, kdy jsme hráli velmi kompaktně, dostupovali včas hráče soupeře a i po běžecké stránce se soupeři dokázali vyrovnat. Směrem dopředu jsme si však nějakou větší šanci nedokázali připravit, jelikož nám dělali problémy především první dotek s míčem a zbytečné ztráty míče. Postupem času si začal soupeř vytvářet šance a i když jsme někdy se štěstím odolali tak ve dvou případech se přesto dokázal prosadit. Nejprve v 18. minutě, kdy jsme nechali projít hráče středem hřiště a ten dokázal zakončit 1:0, a v druhém případě nechali volného hráče v pokutovém území 2:0.

Do druhého poločasu jsme nastupovali s cílem nedopustit nějaký debakl jako ve dvou předešlých utkáních KP. I když se soupeři brzy podařilo skórovat a to ve 44. minutě z penalty 3:0, tak po zbytek zápasu jsme odehráli s tímto kvalitním soupeřem vyrovnanou partii. Naše příležitosti však zůstali nevyužity, byť jsme kopali dvě standartní situace v blízkosti vápna a několik rohových kopů. Na druhé straně si dokázal soupeř také vypracovat slibné šance, ovšem my dnes pracovali v defenzivní činnosti na jedničku a nedopustili soupeři skórovat. A tak jsme po dlouhé době s tímto týmem uhráli slušný výsledek. Dnes se ukázalo jak je důležité hrát jako tým a proto ještě jednou velká pochvala za předvedený výkon a pevně věříme, že toto utkání bude takovým odrazovým můstkem do dalších zápasů.

5. 2. 2023 - Jičín

SK Jičín - FCMB/Tatran Hostinné  2:1 ( 1:1 ) hráno 2x45 minut

branka: Dvořák

Sestava: 1. poločas ( rozestavení 3-4-3 ) - Fátor - Šneberk ( 24. Rodr ), Resl, Moravec - Linhart, Solčáni ( 35. Janas ), Janas ( 18. Jeřábek ), Kosek ( 24. Wondráček ) - Vacek ( 18. Kyncl ), Dvořák, Štiller ( 35. Vacek )

2. poločas ( rozestavení 4-3-3 ) - Fátor - Šneberk, Jeřábek ( 62. Janas ), Rodr ( 68. Linhart ), Resl ( 85. Wondráček ) - Kosek, Solčáni, Moravec ( 62. Wondráček, 74. Rodr ) - Kyncl ( 74. Moravec ), Dvořák ( 68. Vacek ), Štiller ( 80. Jeřábek )

Dnešní přípravné utkání jsme pojali jako zkoušku jiného rozestavení v obou poločasech než na které jsme navyklí a také změnu postů u některých hráčů. Ovšem znovu se ukázalo tak jako v předchozím utkání jak velké nedostatky oproti jiným mužstvům máme, a pokud se rapidně nezmění přístup některých hráčů tak nebudeme žádnému týmu konkurenceschopní. V prvním poločase se hrálo vcelku vyrovnané utkání, kdy se oba celky dostali do slibných brankových příležitostí, ovšem bez většího efektu. Soupeř se dostal do vedení ve 12. minutě, kdy jeden z hráčů prošel nepochopitelně přes čtyři naše hráče, aniž by někdo z nás podstoupil souboj, přihrál míč do vápna spoluhráči, který už měl jednoduchou pozici ke skórování 1:0. Naše vyrovnání přišlo ve 36. minutě z kopačky Míši, kterému naservíroval skvělou přihrávku za obranu Míra 1:1. V poslední minutě si oba hráči role vyměnili, kdy po přihrávce Míši chyběl Mírovi krůček ke skórování.

Do druhého poločasu jsme tedy nastoupili v jiném rozestavení, ale to co jsme na hřišti předváděli za hru byla doslova katastrofa. Ono se to z našeho pohledu ani hrou nedá definovat, jelikož jsme se pouze bránili a na soupeřovu polovinu se dostávali pouze sporadicky. Vše bylo zapříčiněno nepřesnými přihrávkami, malým pohybem a prvním dotekem s míčem, kdy nám každý míč odskočil daleko od nohy namísto jeho kvalitního zpracování. A tak se spíše čekalo kdy se soupeř střelecky prosadí. To se soupeři nakonec podařilo až v poslední minutě, kdy jsme přišli ve středu hřiště o míč a následně nezachytili náběh hráče soupeře, který nedal Víťovi šanci 2:1. Musíme podotknout, že i když jsme hráli v rozestavení nám nepřirozeném tak i přesto bychom měli vidět na hráčích snahu a touhu se soupeři vyrovnat a uspět. Za druhé je vina i na mé straně a to v příliš častém střídaní. I když to je přípravné utkání a chceme aby si všichni hráči dostatečně zahráli a měli stejnou minutáž, tak v tomto případě je to spíše k neprospěchu hry. Proto bude toto prvotní změna a hráči prostě budou muset jak v tréninku tak utkání dokázat, že právě jim patří více prostoru na hřišti.

28. 1. 2023 - Nové Město nad Metují

FCMB/Tatran Hostinné - FK Jaroměř  1:2 ( 0:2 )

branka: Janas

ČK: 1:0 ( 73. Fátor )

Sestava: Fátor - Šneberk ( 51. Wondráček ), Resl, Janas ( 41. Jeřábek ), Wondráček ( 26. Čepelka ) - Solčáni - Vaško ( 26. Linhart, 65. Kosek ), Štrup ( 56. Janas ), Kosek ( 41. Moravec ) - Štiller ( 26. Vacek, 65. Vaško ), Dvořák ( 56. Štiller )

První přípravné utkání v tomto roce nám nevyšlo jak herně tak výsledkově. Byť jsme byli po celé utkání více na míči tak špatným pohybem a spoustou nepřesností jsme nedokázali velmi kompaktního soupeře přehrát. Ráz utkání přinesli dvě velice shodné situace, kdy jsme zcela zbytečně ztratili míč na polovině hřiště a následně se nedokázali zajistit před pokutovým územím, čehož soupeř velmi kvalitně využil a tak byl stav po 11. minutách 0:2. Naopak my jsme se do žádné vážnější šance nepropracovali i přes to, že se hrálo převážně na polovině soupeře, neboť naše ohrožení branky byli pouze ze střel z hranice vápna.

Ve druhém poločase byl obraz hry totožný, kdy se hrálo převážně na polovině soupeře, ovšem bez vážnějších šancí z naší strany. A když už jsme se dokázali přes dobře bránícího soupeře prosadit tak pouze ze střel ze střední vzdálenosti. Naše největší příležitosti měl Mára, kdy nejprve po rohovém kopu hlavičkoval vedle a střelu za hranicí vápna zastavila tyč. Jedinou naší branku jsme vstřelili v 62. minutě a přesně tak jak bychom si představovali, kdy si Míra narazil před vápnem míč s Matym Štillerem a po průniku do vápna zakončil 1:2. Po zbytek utkání se již vážnější šance neurodili i přes to, že jsme v posledních minutách dohrávali v oslabení po vyloučení Víti, který nedovoleným zákrokem mimo pokutové území zastavil rychlý brejk soupeře. Musíme tedy konstatovat, že se nám první utkání zdaleka nepovedlo obzvláště, když nám u některých hráčů chyběla dynamičnost, kreativita a touha po úspěchu.

10. 8. 2022 - Mladé Buky

FCMB/Tatran Hostinné - Červený Kostelec  4:4 ( 0:3 )

branky: 2x Dvořák, 1x Solčáni, Čepelka

Sestava: Fátor - Kosek, Rodr, Jeřábek, Linhart - Solčáni - Štrup, Janas, Otradovec - Vacek, Dvořák, průběžně střídali - Svoboda, Kyncl, Čepelka

V druhém přípravném utkání nové sezóny jsme odehráli zápas dvou rozdílných poločasů. V tom prvním jsme byli horším týmem, kdy nám chyběl pohyb, ztráceli jsme spoustu jednoduchých míčů, ale hlavně jsme si málo pomáhali a zajišťovali se při defenzivních činnostech a díky tomu po prvních 40. minutách prohrávali 0:3

Po důraznější promluvě o poločasové přestávce jsme do druhého poločasu nastoupili jako vyměnění. Začali jsme lépe kombinovat, zlepšili pohyb a tím si začali vytvářet brankové příležitosti, které jsme dokázali využít a po střelách Filipa, Matyho Čepelky a Míši po 19. minutách srovnali stav na 3:3. Po šesti minutách hry se sice soupeř dostal znovu do vedení, kdy jsme trestuhodně nechali ve vápně volného hráče 3:4, ovšem tento gól nás nepoložil a snažili se o vyrovnání. Ve 34. minutě jsme byli blízko, bohužel střelu Kuby zastavila branková konstrukce. Nakonec se nám přeci jen podařilo vstřelit branku a to v poslední minutě zásluhou Míši 4:4. V dnešním utkání stojí za zmínku nastoupení nového hráče Matěje Čepelky, který hrál svůj první zápas, jelikož nebyl nikdy v žádném jiném klubu registrován a jeho první oficiální trénink byl den před utkáním, a musíme podotknout, že byl jedním z těch lepších hráčů na hřišti.

3. 8. 2022 - Mladé Buky

FCMB/Tatran Hostinné - FC Hlinsko  3:12 ( 1:3, 0:2, 1:6, 1:1 ) hráno 4x20 minut

branky: 2x Vacek, 1x Janas

Sestava: Šneberk, Janas, Jeřábek, Wondráček, Otradovec, Štrup, Dvořák, Kosek, Vacek

Za úmorného vedra jsme nastoupili k prvnímu přípravnému utkání proti týmu z pardubického kraje, který je zde na soustředění, bohužel však nekompletní z důvodu neplánovaného odjezdu některých hráčů na dovolenou, a tak jsme byli rádi, že nám soupeř půjčil brankáře + 1 hráče, abychom mohli toto utkání důstojně odehrát. V tomto utkání nám nešlo o výsledek, ale o to aby si noví hráči navykli na velký fotbal po přechodu z mladších žáků a vyzkoušeli si nové herní věci. Bohužel pro ně to byl takový křest ohněm, jelikož jsme nemohli střídat a tak museli odehrát celé utkání. Na druhou stranu ovšem zaslouží pochvalu jak utkání odehráli po fotbalové stránce a pokud budou i nadále takto aktivní v tréninku a pochopí jak se na velkém hřišti pohybovat tak budou velmi platnými hráči našeho společného týmu. Dále nám toto utkání ukázalo pozitivní a negativní stránku naší hry, a i když je výsledek krutý tak pozitivních věcí bylo v naší hře vcelku hodně. Zvláště pak situace, kdy všechny naše branky padli po pěkných kombinačních akcích a takto jsme se dostali i do dalších brankových příležitostí. Naopak negativa v naší hře vyplynula částečně z nekompletní sestavy a ze zbytečných ztrát míčů.

27. 2. 2022 - UMT Vrchlabí

FCMB/Baník Žacléř - Červený Kostelec  1:3 ( 0:1 )

Sestava 1. poločas - Fátor - Černý ( 20. Vaško ), Herman, Rodr, Jeřábek - Solčáni - Linhart ( 20. Kyncl, 35. Vacek ), Janas, Moravec - Štrup, Dvořák

Sestava: 2. poločas - Fátor - Černý, Herman, Rodr, Moravec ( 72. Vaško ) - Solčáni - Linhart ( 72. Janas ), Janas ( 58. Štrup ), Vaško ( 58. Jeřábek ) - Vacek ( 67. Kyncl ), Dvořák

Hráč utkání - Dan Moravec

V dnešní druhém zápase v rámci zimního turnaje jsme odehráli skvělé utkání, a byť jsme odešli z tohoto zápasu poraženi, tak s předvedenou hrou musíme být nadmíru spokojeni. Do utkání jsme vstoupili rozpačitě, nedařila se nám kombinace, ztráceli jednoduché míče, a také díky tomu jsme inkasovali už v 5. minutě branku 0:1. Po této brance jsme se dostali i my více do hry, začali lépe kombinovat a díky tomu se dostávali do brankových příležitostí v kterých nám chybělo trošku štěstí a nebo více klidu v zakončení. Do druhé půle jsme nastoupili velmi aktivně, dařila se nám kombinace a nepouštěli soupeře do vážnějšího ohrožení naší branky. Ve 49. minutě jsme se mohli radovat z vyrovnání, kdy se střelou z poza vápna prosadil Míra Janas 1:1. Tato branka nás ještě více nabudila a převzali jsme iniciativu na svoje kopačky, avšak nám někdy opět chyběl klid v zakončení nebo nás srážela nepřesnost v předfinální přihrávce. Bohužel, když naše iniciativa nejvíce gradovala přišla 66. minuta, kdy jsme byli málo důrazní před pokutovým územím a soupeř nás potrestal 1:2. I nadále jsme byli velmi aktivní a snažili se o vyrovnání, ale střela Míši nenašla svůj cíl a po dobře zahraném rohovém kopu Kuby Štrupa jsme nebyli dost důrazní aby jsme dopravili míč do branky. Nakonec jsme inkasovali ještě jednou přímo z rohového kopu, kdy se Víťa nedomluvil s našemi obránci 1:3. Musíme však podotknou, že jsme dnes odehráli velmi dobré utkání, které jak všichni doufáme bude odrazovým můstkem do mistrovských utkání, která začínají již za 14 dní zápasem v Jaroměři.

20. 2. 2022 - UMT Vrchlabí

Vrchlabí/MFK Trutnov B - FCMB/Baník Žacléř  11:0 ( 5:0 )

Sestava: Fátor - Žďárský, Rodr, Solčáni, Moravec - Štrup - Vaško, Dvořák, Linhart - Kyncl

Dnešní utkání v rámci zimního turnaje jsme bohužel díky nezodpovědnosti některých hráčů a bohužel i rodičů odehráli pouze s devíti hráči v poli, a proto musím poděkovat deseti statečným, kteří dnešní utkání odehráli a po celých 80. minut bojovali a nic nevzdali. Proto nemá smysl toto utkání více komentovat a nezbývá nic jiného než doufat, že příští týden bude vše jinak.

Sestava: Fátor - Solčáni, Dlabal, Jeřábek, Klubrt - Vacek, Vašek, Štrup

Na dnešním velmi kvalitně obsazeném halovém turnaji hráčů ročníku 2009 jsme odehráli skvělé zápasy ve kterých jsme herně nepropadli a nakonec zaslouženě obsadili skvělé 3. místo. Hned v prvním utkání se hattrickem blýskl Kuba Štrup a díky tomu jsme vstoupili do turnaje úspěšně. Druhé utkání jsme sice výsledkově nezvládli, ale s předvedenou hrou jsme byli spokojeni a na hráčích byla vidět velká snaha uspět. Ve třetím utkání nás čekal první ze tří celků Náchoda a po zásluze si připsali druhou výhru, kdy se i s přispěním brankáře soupeře zapsal do střelecké listiny Víťa Fátor. Čtvrté utkání jsme sehráli s druhým týmem Náchoda a ve velmi pěkném utkání, kdy se šance a pěkné branky střídali na obou stranách prohráli brankou 30. vteřin do konce. V pátém utkání jsme si s chutí zastříleli a s přehledem vyhráli, kdy se tentokrát zaskvěl hattrickem Filip Solčáni. Do šestého utkání jsme vstupovali s vědomím, že pokud uspějeme tak máme velkou šanci na umístění do čtvrtého místa. Ve velmi bojovném utkání vstřelil jedinou branku Domča Vacek a dál jsme mohli věřit ve velký úspěch. V předposledním zápase jsme narazili na zatím 100% úspěšný tým Vysokého Mýta, a přestože jsme odehráli kvalitní a vyrovnané utkání, tak nám výborný výkon na body nestačil. V posledním dnešním utkání jsme nastoupili proti dívkám z Náchoda a my si opět s chutí zastříleli, kdy se do třetice blýskl hattrickem tentokrát Kuba Vašek. A, poněvadž modří kluci z Náchoda své poslední utkání nezvládli, tak jsme to byli my kdo se mohl radovat z medailového umístění.

30. 1. 2022 - Jičín

SK Jičín - FCMB/Baník Žacléř  16:0 ( 6:0 )

Sestava: Fátor - Černý ( 41. Businský, 75. Linhart ), Herman, Rodr, Businský ( 27. Jeřábek, 54. Moravec ) - Solčáni - Štrup ( 27. Linhart, 54. Černý ), Janas ( 41. Štrup ), Moravec ( 41. Vaško ) - Vaško ( 27. Žďárský, 54. Janas ), Dvořák

Hráč utkání - Filip Solčáni

První utkání tohoto roku netřeba hodnotit, neboť výsledek hovoří za vše. V utkání jsme propadli ve všech směrech a chtělo by se říct, že někteří hráči zapomněli hrát fotbal, a také touha uspět a poprat se o lepší výsledek je u některých hráčů žalostná. Proto budeme doufat, že si to všichni co nejdříve uvědomí a v dalších utkáních, které nás čekají už za tři týdny bude vidět daleko větší zápal do hry a také si dokázat, že fotbal hrát umíme.

8. 8. 2021 - Jaroměř

FK Jaroměř/TJ Velichovky - FCMB/Baník Žacléř  5:2 ( 3:1 )

branky: 2x Dvořák

Sestava: Vondrák - Dlabal, Janas, Herman, Moravec - Solčáni - Štrup, Kluh, Vaško - Vacek, Dvořák

Průběžná střídání : Machalík, Minařík

V dnešním prvním zápase v kategorii starších žáků a na velkém hřišti jsme odehráli velmi kvalitní utkání, a i když to výsledkově vypadá nelichotivě tak s předvedenou hrou jsme nadmíru spokojeni a velmi nás těší jak toto utkání kluci zvládli. Od první minuty jsme byli aktivní, dobře jsme kombinovali a díky tomu se dostali ve 4. minutě do první brankové příležitosti, kdy se ve vápně uvolnil Honza Kluh, ale jeho střelu skvělým zákrokem vyrazil domácí brankář. V 8. minutě se domácí ujali vedení, kdy jsme byli málo důrazní v pokutovém území a nechali příliš volného prostoru pro zakončujícího hráče. Po inkasované brance jsme trochu ustoupili z aktivní hry a iniciativu převzal soupeř, kdy nás 2x s trochou štěstí podržel Pepe v brance. V 17. minutě jsme opět nechali příliš volného prostoru hráči soupeře, který zvýšil na 2:0. I nadále se hrál fotbal ve vysokém tempu a šance se střídali na obou stranách. My jsme se dostali do slibných příležitostí, kdy střelu Honzy Kluha chytil brankář, po centru Kuby Štrupa neusměrnil míč do branky Míša Dvořák a střela Matyho Machalíka šla nad branku. Až ve 32. minutě jsme se dočkali, kdy Míša Dvořák prostřelil domácího brankáře. Za další tři minuty zahrával soupeř rohový kop a po nedorozumění Pepeho Vondráka s naší obranou jsme inkasovali potřetí.

Po změně stran jsme nezačali úplně nejlépe a během pěti minut inkasovali další dvě branky. Kluci ovšem chtěli s výsledkem něco udělat a od 60. minutu převzali aktivitu na svoje kopačky a výsledkem byla druhá branka, kdy Dan Moravec našel ve vápně nabíhajícího Míšu Dvořáka a ten po kličce brankáři usměrnil míč do odkryté branky. I nadále jsme byli velmi aktivní a dokázali si vypracovat řadu brankových příležitostí, kdy přímý kop Míry Janase a střelu Matyho Machalíka chytil domácí brankář, a po individuální akci trefil z úhlu Dan Moravec boční síť soupeřovi branky. Dvě minuty před koncem byl ve vápně faulován Domča Vacek. K penaltě se postavil Míša Dvořák, ale jeho umístěnou střelu k tyči dokázal domácí brankář vytáhnout na roh. Z následného rohu jsme se už prosadit nedokázali a tak jsme první utkání ve velkém fotbale prohráli. Musíme však podotknout, že jsme odehráli kvalitní utkání a soupeři byli vyrovnaným protivníkem.

Velké poděkování patří našim fanouškům z řad rodičů a prarodičů, kteří nás přijeli ve velkém počtu podpořit.

Tel.: +420 776 790 462 email - dvorka77.md@gmail.com