Mladé Buky - Vrchlabí  1:3  branka: Kyncl

Mladé Buky - Žacléř  6:1  branky: 3x Dvořák, 1x Linhart, Janas, Rodr

Mladé Buky - Lomnice nad Popelkou  0:6

Tabulka základní části:

1. FC HK ( černá ), 2. Lomnice nad Popelkou, 3. Vrchlabí, 4. Mladé Buky, 5. Žacléř

Skupina o umístění:

Mladé Buky - Hostinné  7:0  branky: 2x Dvořák, 1x Štrup, Machalík, Solčáni, Kyncl, Janas

Mladé Buky - Rosice  3:0  branky: Janas, Štrup, Dvořák

Mladé Buky - Žacléř  5:0  branky: 3x Dvořák, 1x Machalík, Vacek

Mladé Buky - MFK Trutnov  0:1

Celkové umístění:

1. FC HK ( bílá ), 2. FC HK ( černá ), 3. Lomnice nad Popelkou, 4. Červený Kostelec, 5. Vrchlabí, 6. MFK Trutnov, 7. Mladé Buky, 8. Rosice, 9. Žacléř, 10. Hostinné

Na poslední akci v tomto soutěžním ročníku a také kategorii mladších žáků jsme odjeli na dvoudenní turnaj do Hostinného. Kluci si tyto dva dny náramně užili a odehráli výborné zápasy proti skvělým týmům. V sobotní základní skupině jsme až do posledního zápasu bojovali o postup do finálové skupiny a v nedělní skupině o umístění jsme opět až v posledním zápase neuspěli, a tak obsadili 7. místo, které je úspěchem v tak kvalitně obsazeném turnaji.

Sestava - Fátor, Vondrák - Dlabal, Rodr, Janas, Machalík - Štrup, Solčáni, Vaško, Moravec, Linhart - Dvořák, Vacek, Kyncl

24. 6. 2021 - Úpice ( pohár OFS Trutnov )

Mladé Buky - Bílá Třemešná  2:0 ( 2:0 )

branky: Štrup, Dvořák

Do prvního dnešního utkání jsme vstoupili velmi aktivně a ve 2. minutě se ujali vedení. Po celý poločas jsme velmi dobře kombinovali, byli v pohybu a vytvářeli si celou řadu brankových příležitostí, které jsme však trestuhodně zahazovali nebo nás vychytal skvělý brankář soupeře. Teprve až dvě minuty před koncem poločasu se nám podařilo vstřelit rozdílovou branku. Druhý poločas se hrál opět v naší režii, ale bohužel šance které jsme si vypracoval, tentokrát už nedokázali využít a tak tento zápas skončil pouze dvougólovým vítězstvím.

Sestava: Fátor - Dlabal ( 21. Janas ), Rodr - Štrup, Solčáni ( 32. Machalík ), Vaško ( 21. Minařík ) - Kyncl ( 21. Vacek ), Dvořák

Mladé Buky - Úpice  8:0 ( 3:0 )

branky: 2x Kyncl, Dvořák, 1x Machalík, Rodr, Janas, Solčáni

Ve druhém dnešním zápase se naplno projevila kvalita našeho týmu a po celé utkání měli drtivou převahu, kterou jsme dokázali přetavit osmi brankami, a to jsme ještě celou řadu šancí neproměnili.

Sestava: Fátor - Dlabal ( 21. Rodr ), Machalík ( 31. Dlabal ) - Minařík ( 21. Štrup ), Janas ( 4. Solčáni, 21. Janas, 36. Solčáni ), Vaško ( 31. Minařík ) - Kyncl ( 21. Vacek ), Dvořák ( 31. Kyncl )

Hráč utkání - Miki Rodr

20. 6. 2021 - Malé Svatoňovice ( pohár OFS Trutnov )

Mladé Buky - Malé Svatoňovice  5:2 ( 2:1 )

branky: 2x Machalík, 1x Solčáni, Štrup, vlastní

Za úmorného vedra a velmi nekvalitním a neposekaném hřišti jsme do prvního zápasu vstoupili špatně a hned od 5. minuty prohrávali. I když se nám podařilo za tři minuty srovnat tak nám dělal velké starosti terén zvláště v kombinaci a přechodové fázi. Po celý poločas se hrálo spíše bojovné utkání s minimem šancí na obou stranách. Až minutu před koncem poločasu se nám podařilo vstřelit branku a tak jsme mohli být alespoň trošku spokojeni. Ve druhém poločase se projevila kvalita našeho týmu. I když nám vázla kombinace a naše útočná hra nebyla dle našich představ, tak jsme přesto dokázali vstřelit další tři branky, a po utrápeném výkonu vyhráli.

Sestava: Fátor - Dlabal ( 21. Machalík ), Rodr ( 21. Janas ) - Štrup ( 21. Linhart ), Solčáni ( 31. Rodr ), Vaško ( 21. Moravec ) - Vacek ( 21. Kyncl ), Dvořák ( 36. Štrup )

Mladé Buky - Žacléř  1:3 ( 0:3 )

branka: Dvořák

Do druhého zápasu jsme vstoupili velmi pasivně, byli jsme bez pohybu, chyběla nám patřičná touha po úspěchu a díky tomu jsme už po deseti minutách prohrávali o tři branky. Do konce poločasu se hrálo opět spíše bojovné utkání než oku lahodící fotbal. Druhý poločas byla vidět patrná snaha s výsledkem něco udělat, ale bohužel nás srážela kombinace na velmi nekvalitním hřišti a při šancích které jsme si vytvořili byla proti buďto branková konstrukce nebo dobře chytající brankář soupeře. Až dvě minuty před koncem se nám přeci jenom podařilo dosáhnout čestného úspěchu v podobě vstřelené branky, ale na více už nezbyl čas a tak jsme s tímto soupeřem opět prohráli.

Sestava: Fátor - Dlabal ( 21. Machalík, 36. Dlabal ), Rodr ( 31. Solčáni, 37. Rodr ) - Štrup ( 15. Linhart ), Solčáni ( 21. Janas ), Vaško ( 21. Moravec ) - Vacek ( 21. Kyncl, 31. Štrup ), Dvořák

Hráč utkání - Adam Dlabal

12. 6. 2021 - Bílá Třemešná ( pohár OFS Trutnov )

Mladé Buky - Rudník/Lánov  6:1 ( 3:0 )

branky: 2x Vacek, Kyncl, 1x Solčáni ( pen ), Dvořák

V prvním dnešním utkání se plně projevila kvalita našeho týmu a od začátku zápasu jsme zatlačili soupeře na jeho polovinu a z každého našeho útoku se rodila šance za šancí, která volala po gólovém efektu. Všichni hráči plnili do puntíku svěřené pokyny a kdybychom tyto šance proměnili mohl skončit výsledek daleko větším rozdílem. Po celý zápas jsme výborně kombinovali, byli v pohybu, silný na míči a hlavně co je nejdůležitější všichni měli chuť do hry s touhou uspět.

Hráč utkání - Víťa Fátor

Sestava: Fátor - Dlabal, Rodr ( 31. Machalík ) - Štrup ( 21. Linhart ), Solčáni, Vaško ( 21. Moravec ) - Vacek ( 21. Kyncl ), Dvořák ( 35. Vacek )

Mladé Buky - Bílá Třemešná  3:2 ( 2:1 )

branky: Vaško, Dvořák, Štrup

Dnešní druhý zápas měl hned od úvodu náboj díky skvělým fanouškům jak domácího tak našeho týmu, kteří po celý zápas své mužstvo hlasitě povzbuzovali a vytvořili v zápase skvělou atmosféru. My jsme se hned ve 2. minutě dostali do vedení, ale po nedorozumění v naší obraně dokázal soupeř v 6. minutě vyrovnat. I nadále se hrálo ve vysokém tempu, kdy se střídali šance na obou stranách, avšak proti byli dobře chytající brankáři. Ve 12. minutě jsme se po rychlém brejku dostali opět do vedení, a i když měl soupeř na konci poločasu ještě jednu velkou šanci, tak jsme vedení udrželi. Do druhého poločasu vstoupili obě mužstva velmi aktivně. Soupeř se snažil aktivní hrou o vyrovnání, a my naopak chtěli vstřelit rozdílovou branku, což se nám povedlo až v závěru zápasu a to tři minuty před koncem. Bohužel za minutu dokázal soupeř opět snížit a ve zbylých dvou minutách se snažil o vyrovnání. My jsme však s přehledem a aktivní hrou vedení udrželi a připsali si další body do tabulky a dokázali předskočit soupeře na prvním místě.

Hráč utkání - Pepe Vondrák

Sestava: Vondrák - Rodr ( 33. Machalík ), Machalík ( 21. Dlabal ) - Štrup ( 21. Linhart ), Solčáni, Vaško ( 21. Moravec ) - Vacek ( 21. Kyncl ), Dvořák ( 33. Štrup )

6. 6. 2021 - Mladé Buky ( pohár OFS Trutnov )

Mladé Buky - Žacléř  2:4 ( 0:2 )

Do prvního zápasu jsme vstoupili velmi špatně a po dvou hrubých chybách v rozehrávce prohrávali již v 9. minutě o dvě branky. Po celý poločas nám chyběla obvyklá lehkost, zcela zbytečně jsme ztráceli i jednoduché míče a málo jsme se dostávali do zakončení, jelikož si někteří hráči mysleli, že dokáží přejít přes 2-3 hráče místo toho aby jsme drželi míč na svých kopačkách a snažili se dostat do šancí kombinační hrou. Po poločasové domluvě jsme se snažili tlačit více dopředu, ale bohužel nás srážela celá řada nepřesností a špatný pohyb. Ke konci zápasu, kdy jsme dokázali snížit na 2:3, jsme měli ještě dvě velké brankové příležitosti na vyrovnání, které jsme však špatně vyřešili a tak nám soupeř vstřelil ještě jednu branku a po zásluze vyhrál.

Sestava: Fátor - Rodr ( 21. Minařík ), Solčáni - Linhart ( 8. Vašek, 21. Vaško ), Štrup, Moravec ( 21. Vašek, 31. Moravec ) - Vacek ( 21. Kyncl, 31. Linhart ), Dvořák

Mladé Buky - Úpice  14:0 ( 6:0 )

branky: 4x Dvořák, 3x Minařík, 2x Vašek, 1x Moravec, Vaško, Štrup, Solčáni ( pen ), Kyncl

Do druhého zápasu jsme nastoupili proti týmu hrajícímu okresní přebor, a i když jsme byli opět málo v pohybu a omezovala nás řada nepřesností, tak jsme se přesto dostávali do mnoha šancí, které jsme tentokrát dokázali proměnit. Tentokrát nás soupeř v defenzivní činnosti nikterak neprověřil a naopak my si s chutí zastříleli.

Hráč utkání - Vinci Vaško

Sestava: Vondrák - Dlabal, Rodr - Linhart ( 11. Vaško, 21. Vašek, 31. Linhart ), Solčáni ( 11. Štrup, 21. Solčáni, 31. Štrup ), Minařík ( 11. Moravec, 21. Minařík, 31. Vašek ) - Vacek ( 11. Kyncl, 21. Vaško ), Dvořák ( 31. Kyncl )

30. 5. 2021 - Mladé Buky ( pohár OFS Trutnov )

Mladé Buky - Rudník/Lánov  8:0 ( 4:0 )

branky: 3x Dvořák, 2x Vacek, 1x Solčáni, Moravec, Machalík

Hned od úvodu jsme na soupeře vlétli a výsledkem byla branka už po 15. vteřinách. Po celý první poločas jsme byli aktivnějším mužstvem a soupeře přehrávali velkým pohybem a skvělou kombinační hrou. Všichni hráči měli velkou chuť do hry a dokázali si vytvořit celou řadu brankových příležitostí, které jsme dokázali ve třech případech proměnit. V poločase druhém jsme neustoupili z naší aktivní hry a opět soupeře po celou dobu přehrávali. Každá naše útočná akce zaváněla brankou, ale jelikož jsme byli někdy až příliš zbrklý v zakončení a spousta střel ze střední vzdálenosti nenašla cíl, vytěžili jsme z tohoto poločasu opět jen čtyři branky. Také musíme v tomto zápase vyzdvihnout defenzivní činnost celého týmu, kdy se soupeř po celý zápas nedokázal dostat k zakončení.

Hráč utkání - Domča Vacek

Sestava: Vondrák - Machalík ( 21. Dlabal ), Rodr ( 31. Machalík ) - Štrup ( 21. Linhart ), Solčáni, Moravec ( 31. Štrup ) - Vacek ( 21. Kyncl ), Dvořák ( 31. Vacek )

Mladé Buky - Vrchlabí ( ročník 2010 )  6:4 ( 2:1 )

branky: 4x Dvořák, 1x Solčáni, Machalík

Do druhého zápasu jsme vstoupili ještě lépe než do prvního a úvodní branku vstřelili tentokrát už po 11. vteřinách. V úvodu zápasu jsme byli lepším mužstvem, ale jelikož nás srážela řada nepřesností hlavně v předfinální fázi tak se soupeř postupem začal tlačit více do útoku a velmi dobrým pohybem nám častokrát zle zatápěl. V 15. minutě se nám sice podařilo vstřelit druhou branku, ale jelikož jsme se v závěru poločasu tlačili až příliš dopředu, dokázal toho soupeř využít a v poslední minutě snížil. V druhém poločase se hrál od obou mužstev otevřený fotbal a šance se střídali tentokrát na obou stranách. My jsme však postupem času dokázali soupeři odskočit na 6:2, ale ke konci utkání jsme ve dvou případech zbytečně ztratili míč ve středu hřiště a soupeř toho dokázal využít. Před soupeřem musíme smeknout, že i když byl ročníkově o dva roky mladší tak se nebál hrát, byl neustále v pohybu a dokázal si vypracovat velmi slibné brankové příležitosti.

Sestava: Fátor - Machalík ( 31. Rodr ), Rodr ( 21. Dlabal ) - Štrup ( 31. Moravec ), Solčáni, Moravec ( 21. Linhart ) - Vacek, Dvořák

25. 5. 2021 - Mladé Buky

Mladé Buky - Žacléř  13:5 ( 4:1, 4:2, 3:2, 2:0 ) hráno 4x20 minut

branky: 8x Dvořák, 2x Moravec, 1x Vacek, Janas, Linhart

Po dlouhé skoro osmiměsíční pauze zaviněné nemocí COVID 19 jsme opět vyběhli na trávník k fotbalovému zápasu. I když se podle výsledku může zdát, že šlo o jednoznačné utkání tak nám soupeř, který přijel s některými hráči ročníku 2010, odkryl naše slabiny a ukázal v kterých herních činnostech se musíme zlepšovat. Týká se to hlavně defenzivní činnosti, pohybu bez míče a vzájemné spolupráce. Naopak spokojeni musíme být s přechodovou fází do útoku, proměňováním brankových příležitostí a odvahou při hře 1:1. Zápas nám také ukázal jak jsme na tom po fyzické a silové stránce, kdy jsme prohrávali až příliš osobní soubojů a některé ani nepodstupovali, jelikož jsme byli daleko od hráčů soupeře. Musíme však podotknout, že šlo o první zápas a věříme, že dobrým přístupem a pracovitostí v tréninku se opět brzy dostaneme do herní pohody v jaké jsme byli před touto pauzou.

Hráč utkání - Kuba Štrup

Sestava: Fátor, Vondrák - Linhart, Vacek, Dlabal, Janas, Moravec, Dvořák, Machalík, Solčáni, Štrup, Rodr, Kyncl

27. 8. 2020 - Lázně Bělohrad

Mladé Buky - FKM Javorka/Miletín  14:3 ( 3:1, 5:0, 1:1, 5:1 ) hráno 4x15 minut
branky: 8x Dvořák, 3x Janas, 2x Kyncl, 1x Linhart

Dnešní generálka před novou sezónou dopadla velmi dobře jak z pohledu výsledkového tak po herní stránce. Kluci tentokrát plnili dané pokyny do puntíku a díky tomu je výsledek takto jednoznačný. Po celé utkání jsme měli převahu , velmi dobře kombinovali a byli úspěšní v soubojích 1:1. Až na jednu chybičku nám skvěle fungovala defenzivní činnost a konečně jsme byli velmi efektivní jak v zakončení tak rychlém přechodu do útoku. Pevně věříme že toto utkání bylo odrazovým můstkem do dalších zápasů.
Sestava: Fátor - Solčáni, Dlabal, Linhart, Janas, Moravec, Dvořák, Kyncl - Hrdlička, Rodr

Zápas o 11.-12. místo
Mladé Buky - Nová Paka  3:3 branky: 2x Dvořák, 1x Moravec penalty 3:4 proměnili Solčáni, Štrup, Dvořák, neproměnili Vacek, Janas, Moravec

Na dnešní turnaj jsme odjeli s odhodláním udělat dobrý výsledek, ale bohužel 12. místo je pro nás velkým zklamáním. Ne že bychom hráli zas tak špatně, ale sráželi nás individuální chyby jak na postu brankáře tak v defenzivní činnosti a také nás mrzí velké množství neproměněných šancí ve všech odehraných zápasech. Hlavně v prvních třech zápasech, kdy jsme sehráli vyrovnaná utkání a v některých pasážích byli i lepším týmem. Obzvlášť pak zápas o umístění kdy jsme po celé utkání měli více ze hry. Jednoduše řečeno někdy je fotbal i válka a jít na hřiště bez odhodlání a touhy po vítězství nestačí. Doufejme, že se vše v dobré obrátí a my budeme opět podávat výkony jako v době před pandemií , kdy nás zdobila nejen hra kterou jsme se prezentovali, ale také chuť sebeobětování se pro tým a snažit se v každém zápase uspět.
Sestava: Hrdlička, Fátor - Solčáni, Machalík, Dlabal, Rodr, Štrup, Linhart, Janas, Moravec, Vacek, Dvořák, Kyncl

19. 8. 2020 - Žacléř

Mladé Buky - Žacléř  8:3 ( 2:1, 5:0, 1:2 ) hráno 3x20 minut
branky: 3x Janas, 2x Moravec, 1x Vacek, Machalík, Solčáni
Hráč utkání - Míra Janas
Sestava:
Hrdlička - Machalík, Solčáni, Vondrák, Linhart, Janas, Moravec, Vacek - Fátor, Dlabal, Kyncl

11. 8. 2020 - Mladé Buky

Mladé Buky - MFK Trutnov U13  0:18 ( 0:2, 0:10, 0:6 ) hráno 3x30 minut

V prvním přípravném utkání před novou sezonou jsme se utkali s týmem Trutnova a opět se projevila kvalita jejich hráčů hrajících žákovskou ligu. Sice se nedá našim klukům upřít snaha, ale bohužel byl vidět velký rozdíl jak v pohybu tak i po fotbalové stránce a tak jsme opět vysoko prohráli. Ale na druhou stranu musíme podotknout, že i takovéto zápasy nás posunou dál.

Hráč utkání - Filip Solčáni

Sestava - Hrdlička - Machalík, Janas, Vaško, Solčáni, Moravec, Vacek, Dvořák - Linhart, Vondrák, Kyncl, Vašek

18. 6. 2020 - Mladé Buky

Mladé Buky - MFC Svoboda U15  2:11 ( 2:3, 0:5, 0:3 ) hráno 3x20 minut

branky: Solčáni ( pen ), Dvořák

V dnešním posledním PU před prázdninami jsme se utkali se staršími žáky ze Svobody, když někteří jejich hráči měřili 180cm a věkově měli 14, 15 a dva dokonce 16 let. Naši kluci se ale nezalekli a odehráli velmi výborné utkání a jelikož jsme neměli brankáře a musel do branky Pepe tak jsme i my posílili a vzali si na pomoc Adama Švandu a Martina Dvořáka. Dnes nás velmi potěšilo s jakým odhodláním kluci zápas odehráli, nebáli se osobních soubojů a velmi dobře kombinovali, a kdybychom takové utkání odehráli o víkendu v Hořicích tak nemusel zápas skončit takovým debaklem. Dnes nás jen může mrzet celá řada zahozených šancí a neproměněná penalta.

Hráč utkání - dnes celý tým za odvahu, bojovnost, a chuť do zápasu

Sestava: Vondrák - Solčáni, Dvořák Martin, Švanda, Janas, Moravec, Štrup, Dvořák Michal - Rodr, Vaško, Linhart, Vacek, Kyncl

14. 6. 2020 - Hořice

Mladé Buky - Hořice  0:15 ( 0:2, 0:7, 0:4, 0:2 ) hráno 3x20 a 1x15 minut

Dnešní zápas plně vystihuje to jak nás hráči vnímají, když jim v kabině před zápasem říkáme jak a co bychom měli a chtěli hrát. Jak by měla vypadat organizace hry, jelikož fotbal je kolektivní sport a jen jako tým můžeme být úspěšní. Některé pasáže hry by snesli přísnější měřítko, ale těch dnes bylo opravdu velmi málo a spíše převládala negativa jako například, když nastoupíme do druhé třetiny a za osm minut dostaneme pět branek středem hřiště jelikož naši obránci jsou daleko od sebe a neposouvají těžiště hry blíže míči. Snad se brzy z těchto chyb ponaučíme a již ve čtvrtek dokážeme, že umíme hrát fotbal.

Hráč utkání - Fíla Solčáni

Sestava: Fátor - Vondrák, Solčáni, Štrup, Janas, Moravec, Vacek, Dvořák - Rodr, Vaško, Linhart, Kyncl

6. 6. 2020 - Mladé Buky

Mladé Buky - Žacléř  4:4 ( 2:0, 1:2, 1:2 ) hráno 3x20 minut

branky: Dvořák, Vacek, Vondrák, Janas

Do zápasu jsme vstoupili velmi dobře. Byli jsme v pohybu, velmi dobře kombinovali a díky tomu se v polovině poločasu dostali do dvoubrankového vedení. I nadále se hrálo ve vysokém tempu a šance se střídali na obou stranách. My bohužel už žádnou neproměnili a, že jsme jich měli celou řadu. Do druhého poločasu jsme vstoupili opět aktivně, ale jelikož jsme až moc vysouvali naší hru, hlavně od obránců, tak jsme po rychlých brejcích dvakrát inkasovali. Až v samém závěru se ujala dalekonosná střela Pepy Vondráka a my se opět ujali vedení. Hned na začátku poslední 20minutovky jsme nezachytili rychlý brejk soupeře a ten opět vyrovnal. Nadále jsme byli aktivní, ale bohužel naše slibně se rozvíjející akce jsme nedokázali dotáhnout do zdárného konce. Až tři minuty před koncem jsme se opět dostali do vedení po střele ze střední vzdálenosti, ale bohužel v poslední minutě jsme byli málo důrazní v našem pokutovém území, kdy se nám nadvakrát nepodařilo dostat míč do bezpečí, a tak se soupeři podařilo potřetí vyrovnat. Špatná zpráva je, že jsme na delší dobu přišli o Dana Hrdličku, který si ze zápasu odnesl zranění v podobě dvou nalomených prstů na ruce, proto mu všichni přejeme brzké uzdravení.

Sestava: Fátor - Solčáni, Vondrák, Štrup, Janas, Moravec, Vacek, Dvořák - Hrdlička, Rodr, Dlabal, Linhart, Kyncl

31. 5. 2020 -  Mladé Buky

Mladé Buky - MFK Trutnov U13  3:25 ( 2:3, 0:6, 1:16 ) hráno 3x30 minut

branky: Dvořák, Linhart, Solčáni ( pen. )

Po dlouhé čtyřměsíční pauze zaviněné pandemií COVID -19 jsme opět sehráli fotbalové utkání. Sice to dle výsledku nevypadá, ale 45 minut zápasu jsme byli vyrovnaným partnerem. Kluci měli chuť do hry, byli v pohybu a také se nám dařila kombinace díky které jsme se dostávali do řady brankových příležitostí. Ve druhé polovině zápasu se však projevila kvalita soupeře, který díky větší fyzické připravenosti byl neustále v pohybu a tím pádem nás dostával pod neustálý tlak z kterého vyústili jejich góly. Musíme však podotknout, že nám tento zápas ukázal velká pozitiva, a jelikož jsme také zkoušeli stavět hráče na jiných postech než jsou zvyklí tak nás většina hráčů mile překvapila.

Hráč utkání - Dan Moravec

Sestava: Hrdlička - Machalík, Rodr, Solčáni, Janas, Moravec, Vacek, Dvořák - Vaško, Vondrák, Linhart, Kyncl, Fátor

8. 2. 2020 - HT Jaroměř

Mladé Buky - Náchod  0:6

Mladé Buky - Orlik Lagiewniki "B" ( PL )  2:2 branky: Dvořák, Janas

Mladé Buky - Jaroměř  0:1

Mladé Buky - Orlik Lagiewniki "A" ( PL )  2:4 branky: Dvořák, Machalík

Mladé Buky - Nové Město  2:4 branky: Machalík, Moravec

Celkové pořadí: 1. Náchod, 2. Nové Město, 3. Jaroměř, 4. Orlik Lagiewniki "A" ( PL ), 5. Mladé Buky, 6. Orlik Lagiewniki "B" ( PL )

Dnešní turnaj jsme opět nezvládli a to jak výsledkově tak herně. Bojovnost se sice klukům nedala upřít, ale bohužel po fotbalové stránce to byla velká mizérie. Bohužel někteří si musí uvědomit čím je fotbal naplňuje a také proč ho hrají a v neposlední řadě, že to je kolektivní sport a sám jedinec nic nedokáže. Nejsvětlejším momentem dnes bylo vyhlášení Dana Hrdličky nejlepším brankářem turnaje.

Sestava: Hrdlička, Janas, Solčáni, Machalík, Rodr, Vondrák, Dvořák, Moravec, Linhart

2. 2. 2020 - UMT Trutnov

Mladé Buky - MFK Trutnov  1:13 ( 0:2, 0:3, 1:8 ) hráno 3x30 min

V dnešním utkání se plně projevila kvalita soupeře, který hraje žákovskou ligu a po celé utkání měl převahu. Velmi dobře kombinovali a hlavně nás přehrávali jak rychlostně tak i v odvaze hrát 1 na 1 což nám u některých našich hráčů chybělo. I my jsme si však dokázali vytvořit řadu šancí, ale buďto nás vychytal skvělý brankař nebo nám chybělo více klidu v zakončení. Ve třetí třetině jsme už zcela odpadli hlavně po fyzické stránce, jelikož jsme měli pouze jednoho hráče na střídání. Ale i takovéto zápasy nám pomohou ke zlepšení a hlavně nás musí motivovat do další práce aby jsme se takovým to týmům alespoň částečně vyrovnali.

Sestava: Hrdlička - Rodr, Solčáni, Machalík, Vaško, Janas, Moravec, Dvořák - Linhart

26. 1. 2020 - UMT Trutnov

Mladé Buky - Žacléř  2:4 ( 0:0, 1:1, 1:3 ) hráno 3x20 min

branky: Dvořák, Vacek

První utkání v novém roce jsme neodehráli vůbec špatně a musíme podotknout, že někteří hráči nás mile překvapili. Po celý zápas se hrál vyrovnaný fotbal ve vysokém tempu a k vidění byla spousta pěkných kombinačních akcí z obou stran. My jsme bohužel opět doplatili, stejně jako v podzimní části sezóny, na malém důrazu v osobních soubojích, když dvě branky jsme inkasovali po rohovém kopu a jednu po prohraném souboji 1 na 1 na půlce hřiště. Naopak v ofenzivní činnosti jsme byli velmi aktivní a kdyby jsme dokázali využívat více volného prostoru na polovině soupeře a rychlejšího přechodu do útoku tak jsme mohli dát i více branek. Přesto musíme kluky pochválit za předvedený výkon a pevně věříme, že v dalších zápasech se dostaví i lepší výsledky.

Sestava: Vondrák - Machalík, Solčáni, Vaško, Janas, Moravec, Vacek, Dvořák - Rodr, Linhart, Kyncl

Mladé Buky - Jičíněves 1:4 branka: Dvořák
Celkové pořadí: 1. MFK Trutnov, 2. SK Semily, 3. SK Mnichovo Hradiště, 4. SK Doubí, 5. SK Dolní Bousov, 6. SKP Mladá Boleslav, 7. Sokol Jičíněves, 8. FC Mladé Buky
 Na prvním halovém turnaji v tomto roce jsme zcela propadli a to ve všech činnostech. I když byl turnaj pro ročníky 2007 tak nás to nijak neomlouvá, jelikož proti těmto ročníkům hrajeme i v soutěži. Vyjma prvního zápasu kdy jsme hráli vyrovnanou partii a prohráli celkem smolně a pěti minut třetího zápasu kdy jsme byli lepším týmem jsme jinak zahráli velmi špatně. Propadali jsme jak v důrazu tak osobním bránění kdy jsme nechávali soupeřům spoustu volného prostoru a když se k tomu přidalo někdy až moc zbrklé řešení brankových příležitostí a někdy i smůla tak z toho prostě nemohl být lepší výsledek. Ale jelikož jsme na začátku přípravy a věnujeme se spíše fyzické kondici a rychlostní vytrvalosti tak věříme, že se budeme postupně zdokonalovat, protože kluci trénují pravidelně ve velkém počtu a pak se opět dostaví i herní zlepšení.
Sestava: Hrdlička, Janas, Machalík, Vondrák, Solčáni, Vacek, Dvořák, Moravec, Štrup, Vaško

22. 8. 2019

Mladé Buky - Lomnice nad/Popelkou  4:7 ( 1:2 ) hráno 4x15min

branky: 2x Janas, 1x Vacek, Štrup

V prvním PU nové sezóny jsme se utkali na hřišti v Dolní Kalné s týmem Lomnice, účastníkem krajské soutěže. Kluci si prvně zahráli na větším hřišti systémem 7+1 a bylo to znát. V prvním poločase se hrál vyrovnaný fotbal ve kterém jsme měli spoustu šancí, ale dokázali proměnit pouze jedinou. Do poločasu druhého jsme vstoupili velmi dobře a během 15. minut se nám podařili třemi brankami stav otočit. Bohužel v poslední čtvrthodince jsme zcela propadli v defenzivní činnosti a i směrem dopředu nám ubývalo sil. Sice jsme nastřelili dvě břevna, ale to byli jediné šance. A jelikož soupeř dokázal využít naše hrubé chyby tak jsme tento úvodní zápas prohráli. Je ovšem nutné podotknout, že kluci první tři poločasy dokázali se soupeřem držet krok a v některých pasážích dokázali soupeře přehrávat.

Sestava: Hrdlička, Machalík, Janas, Mikunda, Moravec, Štrup, Dvořák Martin, Dvořák Michal, Vacek, Havrán, Vaško

Tel.: +420 776 790 462 email - dvorka77.md@gmail.com